loading...

خورشید پارس - آموزش راه های افزایش بازدید و کسب درآمد از اینترنت مطالب زیبا و جذاب

  استقلال ۴-۲ الشباب/ این استقلال ترمز ندارد…         اختصاصی آبیته- علیرضا رازقی- چهارشنبه رسید و دیدار استقلال الشباب از مرحله یک هشتم لیگ قهرمانان آسیا برگزا

آخرین ارسال های انجمن

استقلال ۴-۲ الشباب/ این استقلال ترمز ندارد…

محمد غفوری بازدید : 822 پنجشنبه 26 ارديبهشت 1392 نظرات (0)

 

استقلال ۴-۲ الشباب/ این استقلال ترمز ندارد…

 

 

http://abieteh.com/wp-content/uploads/2013/05/%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D9%82%D9%84%D8%A7%D9%84-%D8%A7%D9%84%D8%B4%D8%A8%D8%A7%D8%A8-12-580x275.jpg

 

 

اختصاصی آبیته- علیرضا رازقی- چهارشنبه رسید و دیدار استقلال الشباب از مرحله یک هشتم لیگ قهرمانان آسیا برگزار شد و نتیجه شد آنچه که باید می شد.

 

شروع بازی همزمان بود با حملات مستمر استقلال بر روی دروازه حریف، یعنی همان حملات دامنه داری که در بازی های اخیر با سیستم پایه ۲-۴-۴ از استقلال تیمی برتر نسبت به اوایل فصل ساخته و نتایج اخیر آبی ها نشانگر درایت امیر قلعه نویی و انعطاف بازیکنان حرفه ای این تیم در پذیرش انواع سیستم و تاکتیک هاست؛ پاس های پی در پی، دنبال کردن جریان بازی تا آخرین لحظه، دوندگی، اعتماد به نفس و… همگی گواه هستند که بازیکنان و کادر فنی استقلال هدفی جز قهرمانی در آسیا نخواهند داشت.

 

در ابتدای بازی، مهاجمان استقلال موقعیت هایی به دست آوردند که با بی دقتی از دست رفت و مشخص بود که امیر قلعه نویی برای دقایق ابتدایی این دیدار، برنامه داشت، اما در فوتبال امروز هر لحظه از مسابقه، برنامه خاص خود را می طلبد و اگر در دقایق مورد نظر از برنامه تدوین شده توسط کادرفنی، برای تهاجم به دروازه حریف استفاده نشود و موقعیت ها از دست برود مسلما تیم حریف بیکار نمی نشیند و راه های نفوذ را می بندد. الشباب نیز از بی دقتی مهاجمان استقلال استفاده کرد و پس از گذر از دقایق ابتدایی دیگر به استقلال اجازه هجوم نداد.

 

کادرفنی الشباب امارات با ترغیب کردن هافبک ها و مهاجمان خود به شروع فشار از خط دفاعی استقلال، قصد به دست آوردن توپ را داشتند و بر روی اشتباهات لحظه ای مدافعان استقلال حساب باز کرده بودند که این فشار نتیجه نداد و بازیکنان استقلال توپ را به خوبی در چند صحنه از دفاع به گردش در آوردند. در ادامه کادر فنی استقلال خطر را حس کرد و مهدی رحمتی ضربات شروع مجدد را برخلاف ابتدای دیدار که با پاس هایی کوتاه از خط دفاع بازی را شروع می کرد این بار توپ را با ارسال های بلند به میانه میدان می فرستاد تا الشباب اجازه پرسینگ خط دفاع تیم استقلال را نداشته باشد.

 

آمارها، گویای این قضیه هستند که بیشترین موقعیت ها در ده دقیقه ابتدایی و پایانی هر نیمه و همینطور در دقایقی پس از هر گل به دست می آیند و بیشترین آنها نیز در همین زمان به ثمر می نشینند. در نیمه اول همه چیز بر ضد استقلال بود؛ از عدم استفاده از موقعیت های ۱۰ دقیقه ابتدایی و قضاوت مشکوک داور مطرح ژاپنی گرفته تا دریافت گل در بدترین دقایق ممکن (لحظات پایانی نیمه اول)، اما قلعه نویی مجددا ثابت کرد که برنده نیمه مربیان است و تیمش خیلی زود با اتکا به موقعیت شناسی ساموئل و جاگیری بسیار مناسب این بازیکن حرفه ای به گل تساوی رسید و پس از آن بود که تعویض امیر قلعه نویی به چشم آمد.

 

در فصل گذشته در پاره ای از اوقات تمامی عناصر تهاجمی استقلال (برهانی، شریفات، میداوودی و…) در زمین حضور داشتند ولیکن برنامه ای برای هجوم به دروازه حریف در این تیم دیده نمی شد و حال مشاهده می شود که با تعویض یک مدافع و حضور مدافعی دیگر، چگونه یک تیم بیش از پیش حمله می کند و به گل هم می رسد. جواد نکونام که می توان گل اول الشباب را به وی مربوط دانست در نهایت روی کرنر ارسالی با ضربه سر دیدنی، موفق به باز کردن دروازه حریف اماراتی شد. نکونام جز در صحنه به ثمر رسیدن گل اول الشباب که نتوانست به عنوان یک هافبک دفاعی مانع شوت زنی بازیکن این تیم شود، شب موفقی را پشت سر گذاشت و مانند بازی های قبلی نشان داد که روز به روز به جوادِ لالیگایی و مورد انتظار هوادارن نزدیک تر می شود. قابلیت های نکونام حتی فراتر از چیزی هست که هفته های اخیر از او دیده ایم.

 

تعویض دیگر امیر قلعه نویی، بیرون کشیدن بازیکن مورد علاقه خود یعنی سیاوش اکبرپور و میدان دادن به فرزاد حاتمی بود. در حالی که نیاز به این تعویض خیلی زودتر احساس می شد. سیاوش اکبرپور که اگر از دوندگی های گاه بیهوده اش فاکتور گرفته و انرژی خود را در جهت حفظ نظم تیمی به کار گیرد، می تواند یکی از تأثیرگذارترین بازیکنان استقلال، باشد. حضور وی در زمین نیز خط حمله استقلال را فاقد نظم کرده بود همچو هاشم بیگ زاده که جز زیر توپ زدن، یک بار رد شدن از سد بازیکن مقابل و ارسال یک پاس، دیگر حرکت مثبتی در این دیدار از خود نشان نداد. از دفاع چپ استقلال بیش از یک پاس و زیر توپ زدن انتظار می رود.

 

گل سوم استقلال نیز روی همکاری خسرو حیدری و پژمان منتظری با چاشنیِ موقعیت سنجی مجتبی جباری و جاگیری مناسب فرهاد مجیدی به ثمر رسید. کاپیتان تمام نشدنی استقلالی ها در این دیدار نود دقیقه بی وقفه دوید و در اعمال دفاعی دیگر بازیکنان را به خوبی همراهی می کرد. حاتمی هم پس از ورود به زمین نشان داد که هدفی جز تخریب بازی حریف و ارائه نمایشی فیزیکی ندارد و بیش از گلزنی به دنبال خراب کردن بازی حریف بود، در نهایت با یک تیزهوشی استقلال را در موقعیت حمله قرار داد. روی گل چهارم بود که خسرو حیدری با ضربه ای فوق العاده که نظیرش را حتی در بازی های رایانه ای هم کم می توان دید دروازه تیم اماراتی را گشود تا سند حضور استقلال در مرحله بعد را امضا کند. حال دیگر فقط همان اتفاق های نادر که هر چند دهه یکبار در فوتبال اتفاق می افتد، می تواند استقلال را از رسیدن به مرحله بعدی دور کند.

 

هرچند که در این دیدار مدافعان استقلال در چند صحنه بسیار مزترلزل ظاهر شدند و در چند صحنه نیز منجی دروازه استقلال کسی نبود جز سید مهدی رحمتی، اما آنچه که خط دفاعی استقلال را متمایز می کند آمار گل خورده این تیم در لیگ برتر نیست بلکه بازیسازی مدافعان این تیم از خط دفاعی است. فاکتوری که کیروش هم در خط دفاع تیم ملی به آن نیاز دارد و در فوتبال ایران به ندرت دیده می شود. وظیفه ای که پژمان منتظری به بهترین نحو ممکن انجام می دهد.

مطالب مرتبط
آپلود و دانلود دائمي با لينك مستقيم، آپلود عکس، آپلود فایل، آپلود سريع عكس، آپلود سنتر، آپلود ست فا، آپلود سنتر ست فا، مرکز آپلود دائمی و رایگان عکس و فایل با پسوندهای مختلف " alt="قلعه‌نويي:اگربامن‌مشکل‌داريدنگاهتان‌راملي‌کنيد" title="قلعه‌نويي:اگربامن‌مشکل‌داريدنگاهتان‌راملي‌کنيد" width="60" height="60" class="img_related" align="middle"> قلعه‌نويي:اگربامن‌مشکل‌داريدنگاهتان‌راملي‌کنيد
آپلود و دانلود دائمي با لينك مستقيم، آپلود عکس، آپلود فایل، آپلود سريع عكس، آپلود سنتر، آپلود ست فا، آپلود سنتر ست فا، مرکز آپلود دائمی و رایگان عکس و فایل با پسوندهای مختلف " alt="احتمال حضور علي کريمي در تيم ملي" title="احتمال حضور علي کريمي در تيم ملي" width="60" height="60" class="img_related" align="middle"> احتمال حضور علي کريمي در تيم ملي
ارسال نظر برای این مطلب

نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B :S
کد امنیتی
رفرش
کد امنیتی
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
ساختمان سازها ، نیازمندی های صنعت ساختمان


ساختمان سازها ، نیازمندی های صنعت ساختمان

www.SakhtemanSazha.com


سایت ساختمان سازها (www.SakhtemanSazha.com) یک سایت تخصصی در بخش ساختمان و صنایع وابسته آن می باشد که تمامی متخصصان، فروشندگان ، مجریان و فعالان این بخش می توانند تبلیغات خود را بصورت آنلاین به نمایش بگذارند و تنها برای آگهی های ویژه هزینه پرداخت نمایند.

فعالان بخش ساختمان می توانند محصولات ، خدمات  ، اطلاعات تماس و تصاویر محصولات خود  را در سایت ساختمان سازها بصورت آگهی تبلیغاتی ثبت کنند و محل فروشگاه یا دفتر خود را روی نقشه بصورت آنلاین مشخص کنند تا مخاطبین با درک بهتری از خدمات و محصولات ایشان آشنا شوند.

همچنین بازدیدکنندگان سایت ساختمان سازها ، افراد و شرکتهایی هستند که به دنبال کالا و خدمات و فروشندگان و مجریان مرتبط با صنعت ساختمان هستند که در این سایت می توانند به راحتی شرکت مورد نظر خود را پیدا کنند.

موضوعات اصلی سایت ساختمان سازها شامل دکوراسیون ، مصالح ساختمانی ، املاک ، ماشین آلات ، خدمات ساختمانی , خدمات تزییناتی ، خدمات تاسیساتی ، لوازم و تجهیزات ، بازار کار ، آموزش ، شرکتها و امور مهندسی ، محوطه سازی و سایر نیازمندیهای مرتبط با ساختمان می باشد و هر کدام از این موضوعات بخشهای مختلفی از فعالیتهای مرتبط با ساختمان را در بر می گیرد.


سایت ساختمان سازها محل مناسبی برای ثبت آگهی های تخصصی صنعت ساختمان می باشد. با ثبت آگهی های خود در بخش نیازمندی های ساختمان سازها ، تبلیغات خود را در سراسر کشور در معرض دید بازدیدکنندگان تخصصی قرار خواهید داد و مشتریان بالقوه بیشتری را جذب خواهید نمود. ثبت آگهی و تبلیغ در سایت ساختمان سازها رایگان است و فقط آگهی های ویژه شامل هزینه خواهد بود.
درباره ما
شما در این سایت میتوانید جدیدترین مطالب را با موضوعات زیر مشاهده نمایید: آموزش راه های افزایش بازدید و کسب درآمد از اینترنت , مطالب زیبا و جذاب , اس ام اس , خبر های جنجالی از دنیای ورزش , تصاویر زیبا و دیدنی , کتاب های الکترونیکی , آموزش مسائل زناشویی و ...
اطلاعات کاربری
 • فراموشی رمز عبور؟
 • آمار سایت
 • کل مطالب : 966
 • کل نظرات : 142
 • افراد آنلاین : 2
 • تعداد اعضا : 286
 • آی پی امروز : 70
 • آی پی دیروز : 254
 • بازدید امروز : 249
 • باردید دیروز : 1,533
 • گوگل امروز : 0
 • گوگل دیروز : 1
 • بازدید هفته : 3,787
 • بازدید ماه : 1,782
 • بازدید سال : 109,452
 • بازدید کلی : 2,377,345
 • فروشگاه


  پروژه رساله فرهنگسرا

  پروژه ای درمورد رساله فرهنگسرا که در یک شهر مدنظر انجام گرفته و شامل فهرست و خود رساله است که هردو تو فایل word قرار گرفته

  دانلود پروژه رساله فرهنگسرا
  پاورپوینت شناخت رنگ و استفاده آن در معماری

  پروژه ای درمورد شناخت رنگ و استفاده آن در معماری در فایل پاورپوینت 56 اسلایدی

  دانلود پاورپوینت شناخت رنگ و استفاده آن در معماری
  پاورپوینت سازه های پلیمری

  پروژه ای درمورد سازه های پلیمری در فایل پاورپوینت 21 اسلایدی

  دانلود پاورپوینت سازه های پلیمری
  پاورپوینت ساخت و ساز اصولی

  پروژه ای درمورد ساخت و ساز اصولی در فایل پاورپوینت 95 اسلایدی

  دانلود پاورپوینت ساخت و ساز اصولی
  پاورپوینت کف شور

  پروژه ای درمورد کف شور در فایل پاوپوبنت 12 اسلایدی

  دانلود پاورپوینت کف شور
  پاورپوینت قرنیز و ازاره

  پروژه ای درمورد قرنیز و ازاره در فایل پاورپوینت 24 اسلایدی

  دانلود پاورپوینت قرنیز و ازاره
  پاورپوینت شبکه های فضایی

  پروژه ای درمورد شبکه های فضایی یا سازه های تا شونده در فایل پاورپوینت 21 اسلایدی

  دانلود پاورپوینت شبکه های فضایی
  بررسی رویه قضایی ایران در خصوص برخورد با جرائم زیست محیطی 22صفحه

  از طرف دیگر محیط زیست مرزی هم نمی شناسد تا در آن محدود و محصور شود و اثرات تخریب آن در یک کشور به کشور یا کشورهای دیگر سرایت نکند

  دانلود بررسی رویه قضایی ایران در خصوص برخورد با جرائم زیست محیطی 22صفحه
  اموزش تصویری و كامل نرم افزار قدرتمندNero 9 فورمت ورد

  در اینجا سعی داریم به صورت مختصر و مفید نحوه استفاده آن را بیان کنیمبدون هیچ توضیح اضافی در رابطه با نرم افزار و کاربردهای جانبی آن

  دانلود اموزش تصویری و كامل نرم افزار قدرتمندNero 9 فورمت ورد
  پاورپوینت اصول برنامه ریزی آموزشی

  پاورپوینت اصول برنامه ریزی آموزشی دارای 293 اسلاید می باشد که برای رشته علوم تربیتی، گرایش مدیریت وبرنامه ریزی آموزشی تهیه شده است

  دانلود پاورپوینت اصول برنامه ریزی آموزشی
  پرسشنامه انگیزش شغلی 40 ماده ای هرزبرگ

  پرسشنامه انگیزش شغلی 40 ماده ای هرزبرگ در 6 صفحه وورد و قابل ویرایش به همراه توضیحات کامل و تعاریف هر کدام از گویه ها و تفکیک سؤالات براساس گویه ها

  دانلود پرسشنامه انگیزش شغلی 40 ماده ای هرزبرگ
  پاورپوینت روشهای ارزشیابی آموزشی

  پاورپوینت روشهای ارزشیابی آموزشی دارای 241 اسلاید می باشد و برای رشته علوم تربیتی کاربرد دارد هدف نهایی درس دانشجویان رشته علوم تربیتی با مطالعه این درس روشهای مختلف ارزشیابی آموزشی و چگونگی کاربرد آنها را یاد می گیرند

  دانلود پاورپوینت روشهای ارزشیابی آموزشی
  پاورپوینت اصول و مبانی آموزش و پرورش

  آشنایی با مبانی آموزش و پرورش به ویژه مبانی فلسفی آموزش و پرورش و راهگشایی و راهنمایی به کاربرد این اطلاعات در برنامه ریزی های درسی، طراحی آموزشی، مدیریت و اداره کلاس است

  دانلود پاورپوینت اصول و مبانی آموزش و پرورش
  پاورپوینت سقف طاق ضربی

  پروژه ای درمورد سقف طاق ضربی در فایل پاورپوینت 28 اسلایدی

  دانلود پاورپوینت سقف طاق ضربی
  پاورپوینت سقف تیرچه و بلوک

  پروژه ای درمورد سقف تیرچه بلوک در فایل 24 اسلایدی

  دانلود پاورپوینت سقف تیرچه و بلوک
  پاورپوینت اتصالات در سازه فولادی

  پاورپوینت اتصالات در سازه فولادی دارای ۵۲ اسلاید بوده که می توانید فهرست و تصاویر پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت را مشاهده نموده و در صورت تمایل اقدام به خرید آن نمایید

  دانلود پاورپوینت اتصالات در سازه فولادی
  بررسی سطح تقاضا برای كالا، كیفیت، رقابت، تعیین قیمت

  تحقیقات بازاریابی در بازارهای داخلی
  (بررسی سطح تقاضا برای كالا، كیفیت، رقابت، تعیین قیمت)

  دانلود بررسی سطح تقاضا برای كالا، كیفیت، رقابت، تعیین قیمت
  هماهنگی بین فعالیت های تولیدی و مصرفی جامعه

  تولید عبارت از یک جریان یا پروسه (Process)، است

  دانلود هماهنگی بین فعالیت های تولیدی و مصرفی جامعه
  سوالات تستی کتاب وصیت نامه امام (تالیف شفیعی مازندرانی)همراه با پاسخ

  سوالات تستی وصایا نمونه سوالات کتاب شفیعی مازندرانی

  دانلود سوالات تستی کتاب وصیت نامه امام (تالیف شفیعی مازندرانی)همراه با پاسخ
  پاورپوینت مبانی نظری معماری پست مدرن

  پاورپوینت مبانی نظری معماری پست مدرن در 40 اسلاید برای درس مبانی نظری معماری آماه شده است در ادامه فهرست این پاورپوینت و تصویر پیش نمایش اسلایدهای آن را مشاهده خواهید کرد و در صورت تمایل می توانید اقدام به خرید نمایید

  دانلود پاورپوینت مبانی نظری معماری پست مدرن
  پاورپوینت فن آوری ارتباطات و اطلاعات و تحولات آموزشی

  پاورپوینت فن آوری ارتباطات و اطلاعات و تحولات آموزشی شامل 28 اسلاید می باشد

  دانلود پاورپوینت فن آوری ارتباطات و اطلاعات و تحولات آموزشی
  پاورپوینت انواع سقف های رایج بتنی

  پاورپوینت انواع سقف های رایج بتنی دارای ۶۱ اسلاید بوده که می توانید فهرست و تصاویر پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت را مشاهده نموده و در صورت تمایل اقدام به خرید آن نمایید

  دانلود پاورپوینت انواع سقف های رایج بتنی
  پاورپوینت نور و کاربرد آن در معماری

  پاورپوینت نور و کاربرد آن در معماری دارای ۳۹ اسلاید بوده که می توانید فهرست و تصاویر پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت را مشاهده نموده و در صورت تمایل اقدام به خرید آن نمایید این پاورپوینت را می توانید برای دروس انسان طبیعت معماری ، تنظیم شرایط محیطی و درک و بیان معماری استفاده نمایید

  دانلود پاورپوینت نور و کاربرد آن در معماری
  پاورپوینت هنر و معماری دوره صفویه

  پاورپوینت هنر و معماری دوره صفویه دارای ۵۷ اسلاید بوده که می توانید فهرست و تصاویر پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت را مشاهده نموده و در صورت تمایل اقدام به خرید آن نمایید از این پاورپوینت می توانید برای درس معماری اسلامی استفاده نمایید

  دانلود پاورپوینت هنر و معماری دوره صفویه
  پاورپوینت معماری انتزاعی

  پاورپوینت معماری انتزاعی در 31 اسلاید برای درس مبانی نظری معماری آماده شده است در ادامه می توانید فهرست و تصویر پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت را مشاهده نموده و در صورت تمایل اقدام به خرید پاورپوینت معماری انتزاعی نمایید

  دانلود پاورپوینت معماری انتزاعی
  پاورپوینت معماری پرش کیهانی

  پاورپوینت معماری پرش کیهانی دارای ۳۰ اسلاید بوده که می توانید فهرست و تصاویر پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت را مشاهده نموده و در صورت تمایل اقدام به خرید آن نمایید

  دانلود پاورپوینت معماری پرش کیهانی
  پاورپوینت سد سازی و انواع آن

  پاورپوینت سد سازی و انواع آن دارای ۴۶ اسلاید می باشد که در آن ابتدا به تعریف سد و هدف ایجاد آن پرداخته شده و در ادامه انواع سدها ، مطالعات اولیه پروژه های سدسازی و ضوابط و معیارهای اجرایی را بطور کامل مورد بررسی قرار داده است با دریافت این پاورپوینت می توانید اطلاعات بسیار خوبی را در مورد سدسازی کسب کنید

  دانلود پاورپوینت سد سازی و انواع آن
  مشخصات كلی بازارها و كالا در كشورهای در حال توسعه

  در دنیای امروز کسب سهم بیشتر از بازار مصرف، هدف اصلی شرکت ها و صاحبان صنایع به شمار می رود و در این شرایط استفاده از اصول و فنون علمی در بازاریابی هر روز پررنگ تر از قبل می شود

  دانلود مشخصات كلی بازارها و كالا در كشورهای در حال توسعه
  مطالعه نقش دولت در فعالیت های بازاریابی و خط مشی بازرگانی دولت در این رابطه

  (نقش دولت در اقتصاد و توسعه بازاریابی؛ مطالعه میدانی تجربه ایران)

  دانلود مطالعه نقش دولت در فعالیت های بازاریابی و خط مشی بازرگانی دولت در این رابطه
  بررسی تاثیر عوامل فرهنگی بر پیشرفت تحصیلی دانش آموزان

  پایان نامه جهت اخذ درجه کارشناسی رشته علوم تربیتی

  دانلود بررسی تاثیر عوامل فرهنگی بر پیشرفت تحصیلی دانش آموزان