loading...

خورشید پارس - آموزش راه های افزایش بازدید و کسب درآمد از اینترنت مطالب زیبا و جذاب

  صبحانه ای خوشمزه و پر انرژی برای کاهش وزن و سلامتی   آیا شما هم از آن دسته افرادی هستید که اضافه وزن بالایی دارید؟ برای کاهش وزن خود چه راه هایی را تست کرده اید؟ پیشنهاد میکنیم سالاد

آخرین ارسال های انجمن

صبحانه ای برای کاهش وزن و سلامتی

محمد غفوری بازدید : 417 سه شنبه 09 مهر 1392 نظرات (0)

 

صبحانه ای خوشمزه و پر انرژی برای کاهش وزن و سلامتی

 

آیا شما هم از آن دسته افرادی هستید که اضافه وزن بالایی دارید؟

برای کاهش وزن خود چه راه هایی را تست کرده اید؟

پیشنهاد میکنیم سالاد میوه را به عنوان صبحانه تست کنید!

بقیه در ادامه مطلب ...

 

هنگامی که برای کاهش وزن تلاش می‌ کنید، صبحانه برایتان تبدیل به یک وعده ی غذایی خیلی مهم می‌ شود! در این مقاله ما به چند ایده برتر صبحانه برای کاهش وزن نگاهی می ‌اندازیم.

هنگامی که شما می‌ خواهید صبحانه ای که دوست سلامتی و زیبایی اندام شماست تهیه کنید، چیزهایی هست که باید در نظر داشته باشید.

 

1. در این وعده چقدر کالری وجود دارد؟

2. این وعده من را برای مدت زمان زیاد یا مدت کمی سیر نگاه خواهد داشت؟

3. آیا این صبحانه سالم است؟

4. آیا این صبحانه سطح انرژی مرا بالا می‌برد؟

5. این صبحانه چقدر چرب است و چه نوع چربی دارد؟

 

هنگامی که به همه ی این موارد فکر کردید، قادر خواهید بود صبحانه ای را برای خودتان آماده کنید که هم برای سلامتی و هم برای دور کمرتان مفید باشد!

اگرچه من به خوردنی های متعددی علاقه دارم، اما شدیدا بر این باورم که صبحانه هایی که شامل میوه‌ها بشوند بهترین صبحانه هستند. میوه‌ها غذایی از طبیعت هستند که نژاد انسان ‌ها به خوردن آن ‌ها روی آورد. دستگاه گوارش ما، کاملا برای میوه‌ ها طراحی شده است. میوه ‌ها اغلب ویتامین ‌ها و مواد معدنی مورد نیاز بدن ما را تامین می کنند.

بهترین چیز درباره‌ ی میوه این است که در عین اینکه فوق ‌العاده سالم و مقوی هستند، چاق هم نمی ‌کنند. شما می‌توانید هر چقدر که دوست دارید میوه نوش جان کنید و نگران کالری هایش نباشید، چرا که فروکتوز عاملی طبیعی است و تاثیر بسیار کمی بر روی ذخیره ‌ی چربی دارد.

 

می‌ دانم که خیلی از شما احتمالا با این ایده مخالف هستید، اما برای این ادعا مدرکی هم هست! آیا تا بحال فرد چاقی را دیده‌اید که برنامه ‌ی غذایی اش بر مبنای انواع میوه ‌ها باشد؟